شیوه های پرداخت

پرداخت اینترنتی (روش توصیه‌شده توسط آلوتاپ)

مشتریان محترم می‌توانند بعد از ثبت سفارش، مبلغ آن را به صورت اینترنتی و از طریق کلیه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. با درگاه ایمن زرین پال، با خیالی آسوده می‌توانید عملیات پرداخت را انجام دهید.

برای پرداخت اینترنتی به موارد زیر نیاز دارید:

  • شماره کارت: شماره 16 رقمی درج‌شده بر روی عابر بانک
  • CVV2: یک کد ۳ یا ۴ رقمی که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.
  • تاریخ انقضا: تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. تاریخ انقضا روی کارت شما وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.
  • رمز دوم: برای پرداخت اینترنتی، لازم است رمز دوم داشته باشید. بسته به بانکی که مشتری آن هستید، رمز دوم را می‌توانید به صورت اینترنتی، از طریق اپلیکیشن موبایل یا مراجعه مستقیم به بانک فعال کنید.

توجه: اولویت پردازش سفارش‌ها با سفارش‌هایی است که مبلغ آنها پرداخت شده است.

کارت به کارت

اگر به هر دلیلی مایل به پرداخت اینترنتی نیستید و می‌خواهید مبلغ سفارش را کارت به کارت کنید، این امکان وجود دارد که بعد از ثبت سفارش، مبلغ نهایی سفارش را به شماره کارت روبه‌رو واریز کنید: 6221061220853842 – بانک پارسیان، به نام محمد قاسمی

توجه: بعد از واریز، حتما رسید تراکنش را نزد خود نگه داشته و بخش فروش را از واریز وجه مطلع نمایید.

اگر سوال یا ابهامی در مورد روش پرداخت دارید، توصیه می‌کنیم بخش پرسش‌های متداول را مطالعه کنید؛ اگر پاسخ خود را نیافتید، می‌توانید از بخش تماس با ما، با آلوتاپ در ارتباط باشید.