درباره ما

درباره فروشگاه اینترنتی آلوتاپ

مثل بسیاری از استارتاپ‌ها، داستان آلوتاپ هم از یک دفتر کوچک و دنج در قلب شهر، با ایده‌های جاه‌طلبانه و تلاش برای اثبات توانایی‌ها و نوآوری‌ها آغاز شد. در ابتدا، ما به صورت یک فروشگاه فیزیکی به فعالیت پرداختیم و بعد از پیدا کردن درکی درست از مخاطبان و نیاز آنها، تصمیم گرفتیم فعالیت خود را در قالب یک پلتفرم اینترنتی ادامه دهیم.

شعار ما «لذت یه خرید ارزون» هست. همچنین ما به جمله معروف «سود کمتر در ازای مشتری بیشتر» اعتقاد شدیدی داریم! در واقع، ما نمی‌خواهیم از کاربران به عنوان وسیله‌ای برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنیم، بلکه این کاربران و اعتماد ارزشمند آنهاست که هدف نهایی ماست.

آلوتاپ صرفا یک فروشگاه اینترنتی با محصولات رنگارنگ نیست که جیب مردم را هدف گرفته باشد؛ ما در اینجا می‌خواهیم بستری را فراهم کنیم که کاربران علاوه بر خرید محصولات دیجیتالی و الکترونیکی مورد نیاز خود، مطمئن باشند در قبال چیزی که می‌خرند، خدمات درست دریافت می‌کنند. افزون بر این، ما می‌‌خواهیم با معرفی و ارائه باکیفیت‌ترین و بهترین محصولات موجود در بازار با قیمتی کاملا رقابتی، بستر لازم برای اعتماد و تمایل هرچه بیشتر کاربران برای خرید اینترنتی را فراهم کنیم.

آلوتاپ یک مجله فناوری به نام «آلومگ» نیز دارد که می‌تواند هر آنچه از دنیای فناوری و آموزش‌های مرتبط با آن را می‌خواهید، در اختیار شما قرار دهد. برنامه‌های جامع و متنوعی برای آلومگ در نظر گرفته شده که بهتر می‌دانیم در آینده، در مورد آنها سخن بگوییم.

بی‌شک برای رسیدن به اهدافی که داریم، همراهی و اعتماد کاربران بیش از هر چیزی اهمیت دارد و تا زمانی که کاربران نخواهند، آلوتاپ نمی‌تواند در راهی که در پیش گرفته، موفق باشد.

گفتنی‌ست سرورهای آلوتاپ در داخل ایران قرار گرفته‌اند و علاوه بر سرعت و امنیت بالا، ترافیک مشاهده صفحه‌های آن به صورت نیم‌بها محاسبه می‌شود.